Автор bloger 25.02.2017 0 Коментарi

У режимі ON-LINE замовлення приймаються цілодобово, але перевіряються в робочі дні.

 

Робочі дні

Понеділок - Пятница  з 8:00 до 17:00

Субота  з 8:00 до 16:00

Неділя - видача товарів з 10:00 до 12:00

 

Доставка здійснюється з понеділка по п'ятницю (в залежності від кількості замовлень) з 10:00 до 16:00. У суботу відправка можлива тільки за допомогою Нової   Пошти до 12 годин. У вихідні та святкові дні відділ доставки не працює (можливі виключення в разі термінового замовлення). Ваше замовлення обробляється протягом 24 годин і може бути виконаний протягом 1-3 робочих днів. Термін виконання може збільшуватися через те, що замовлення надійшло в нічний час, у вихідні або святкові дні. Тому просимо Вас робити свої замовлення завчасно.

Як оформити замовлення?

Замовлення ON-LINE

Для цього Вам потрібно зареєструватися на нашому сайті. Після реєстрації увійти в магазин використовуючи свої логін і пароль, і вибрати товар, який Вас, натиснувши кнопку «Купити». Після вибору всього потрібного Вам асортименту, треба редагувати кількість товару у Вашому кошику і натисніть кнопку «Оформити замовлення». Ви зможете вибирати спосіб доставки, спосіб оплати і також вказати примітки або уточнення до замовлення. Для зареєстрованих користувачів: Ви зможете переглядати історію замовлень, зроблених Вами в нашому магазині, відстежувати статус Вашого замовлення, і багато іншого. Якщо Ви вже реєструвалися раніше, просто увійдіть в магазин, використовуючи Ваш логін і пароль. Зверніть увагу на те, що ціна може незначно відрізнятися від вказаної, залежно від курсової різниці валюти.

Замовлення по електронній пошті

Ви можете оформити замовлення по електронній пошті. Лист повинен містити список товарів, які Ви хотіли б замовити, а також контактний телефон та адресу доставки. Після отримання листа наші менеджери зв'яжуться з Вами по телефону для уточнення замовлення, умов і термінів доставки. Для того щоб Ваше замовлення було швидше оброблений операторами якомога швидше, будь ласка, вказуйте повну каталожний номер замовлених товарів, якщо вони відомі. Визначити каталожний номер (артикул) Ви зможете в нашому електронному каталозі автозапчастин. Там же можна знайти крос-аналоги необхідної деталі.

Замовлення по телефону

Ви можете зробити замовлення за телефонами +380574642068, +380675765861, +380953018176 с 8:00 до 17:00.

Loading...
Loading...
Loading...