Партнерська програма

Автор bloger 25.02.2017 0 Коментарi

Раді вітати Вас в якості нашого бізнес - партнера !

 

Що за "Партнерська програма" ?

Ми пропонуємо Вам наступний варіант співпраці, для заробляння грошей разом з нами! Для цього Вам необхідно пройти елементарну і безкоштовну процедуру реєстрації в якості нашого партнера. Процедура регісраціі стандартна і не вимагає особливих навичок. Після модерації Вашої "партнерки" - Ви можете приступити до заробляння грошей разом з нами. Вам буде вислано відповідне повідомлення на Ваш email вказаний при реєстрації.

 

Принципи роботи нашої Партнерської програми.

Ставши нашим партнером, Ви отримуєте в своє користування особистий кабінет, з усім необхідним для роботи інструментарієм. В особистому кабінеті, Ви можете створювати спеціальні посилання на наш товар, категорії товару, на наш сайт цілком. Ці посилання будуть мати ідентифікатор, який вказує на Вас. &Nbsp; Далі, Вам необхідно публікувати ці посилання на ресурсах схожої тематики (автофоруми, автоклуби, соціальні мережі, групи автолюбителів). Можна створювати свої групи, робити всілякі розсилки хто зацікавився. І як тільки людина, залучений в наш магазин по Вашому посиланню зробить у нас покупку - Ви автоматично отримуєте партнерські відрахування. Контролювати Ваш партнерський баланс Ви зможете в своєму особистому кабінеті партнера.

 

Розрахунки з партнерами

Отримати розрахунок Ви зможете за запитом, але не раніше 3-5 днів (можлива відміна замовлення клієнтом) після того, як тільки замовлення Вашого клієнта, буде оплаченим. Замовлення реєструється в системі "оплачені", як тільки ми отримуємо оплату за відвантажений товар. За замовлення не оплачені клієнтами партнерська комісія не нараховується. Відсоток партнерських відрахувань, обчислюється від вартості проданої позиції товару і не залежить від вартості пересилання товару, упаковки, повернень накладених платежів і інших накладних витрат. Комісію банківських переказів оплачує клієнт/партнер. Виплати здійснюються у гривні, не залежно від валюти обліку.

 

Стандартний розмір комісії становить 5 % і може бути персонально збільшений після обумовлення з адміністрацією .

Дані умови партнерської програми  можуть бути переглянуті.

 

Залишилися питання ?

З питань співпраці, партнерства, оптових закупівель пишіть на shop@autoresurs.ua

З технічних питань, пов'язаних з партнерської програми пишіть на info@autoresurs.ua

Будемо раді плідній співпраці!

С Повагою, Авторесурс ТМ

 

Loading...
Loading...
Loading...